6 Şubat 2017 Pazartesi 03:51

OYUN

5 yıl içinde Türk oyun şirketlerini satın almak isteyen yabancılar olacak

5 yıl içinde Türk oyun şirketlerini satın almak isteyen yabancılar olacak

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul Kongre Merkezi’nde 2-5 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşen dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul (GİST) kapsamında oyun sektöründe yer almak isteyenler için bir dizi seminer düzenlendi. Netmarble yöneticileri, seminerlere konuşmacı olarak katılarak dinleyicileri oyun sektörü hakkında bilgilendirdi.

Türk oyuncular da oyun içinde para harcıyor

Moderatörlüğünü The Licence Co., Yönetici Ortağı Tansu Kendirli’nin yaptığı “Monetizasyon (Parasallaşma)” konulu oturumda Netmarble EMEA Pazarlama ve Mobil Direktörü Aras Şenyüz oyun sektöründe oyunculara satış modelleri ve pazarlama stratejileri üzerine bilgiler verdi. Aras Şenyüz Asya bölgesinde oyun oynayan kişilerin profillerinin çok daha bilgi sahibi ve bilinçli olduğuna dikkat çekerek, bir oyuncunun oynamaya başladığı ilk iki gün içinde oyun içinde satın alma yapıyorsa sürekli bir şekilde harcama yapmaya devam ettiğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri'de 2 Fetö Operasyonunda 16 Kişi Tutuklandı

Kayseri FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan Aktif Eğitimciler Sendikası yöneticisi 22 kişiden 11'i ile 'ByLock' kullandıkları belirlenen çeşitli meslek grubuna mensup 31 kişiden 5'i olmak üzere 16 kişi tutuklandı.


Mardin-Diyarbakır Yolunda Faciadan Dönüldü

Mardin-Diyarbakır karayolunun 25'inci kilometresinde PKK'lılar tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcı, ihbar üzerine bulunarak kontrollü imha edildi.


Ato Başkanı Bezci İstifa Etti

Ankara Ticaret Odası'nda (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve 8 yönetim kurulu üyesi görevlerinden istifa etti.


Yaralı Kediye Üniversite Öğrencileri Sahip Çıktı

Bingöl'de bir aracın çarparak yaralanmasına yol açtığı sokak kedisine, Bingöl Üniversitesi'nde eğitim gören öğrenciler sahip çıktı.


Konutta Ruslar Alanya'dan Vazgeçmedi

Uçak düşürme olayı sonrası Türkiye- Rusya arasındaki krize rağmen Ruslar, Alanya'da konut almaktan vazgeçmedi. Bu yılın ilk 6 aylık döneminde ilçeden en fazla konut edinenlerin başında Ruslar yer aldı.


Etiketler: oyun, içinde, Türk, satın, almakYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img